198
309586

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
45 100 - 67 600 SEK
4 170 - 6 260 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

KUSTLANDSKAP.

Sign. 1901. Olja på duk 36,5x55 cm.