218
298041

Väinö Hämäläinen

(Finland, 1876-1940)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
12 600 - 15 700 SEK
1 360 - 1 700 USD
Klubbat pris
Väinö Hämäläinen
(Finland, 1876-1940)

AFTONSOL.

Sign. 1902. Olja på duk 57,5x45,5