221
286974

Yrjö Ollila

(Finland, 1887-1932)
Utropspris
1 000 - 1 300 EUR
11 400 - 14 800 SEK
1 060 - 1 380 USD
Klubbat pris
Yrjö Ollila
(Finland, 1887-1932)

YRJÖ OLLILA, sign. och dat. 1918.

Skog, 35 x 28.

Färgbortfall, ytsmuts.

Proveniens

Galerie Hörhammer 1972.