230
316258

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
30 000 - 40 000 EUR
314 000 - 419 000 SEK
34 100 - 45 400 USD
Klubbat pris
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

SEGLINGSTÄVLING UTANFÖR HELSINGFORS.

Sign. Olja på duk 64,5x99 cm.

I föregrunden N. Sinevrychoffs kutter Naja.