231
300930

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 000 - 45 300 SEK
3 130 - 4 170 USD
Klubbat pris
2 600 EUR
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

VINTERLANDSKAP.

A tergo sign. 1898. Olja på duk 26,5x38,5 cm.

Retretti 25.5.-21.9.1986.