230
316258

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
30 000 - 40 000 EUR
340 000 - 453 000 SEK
31 300 - 41 700 USD
Klubbat pris
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

SEGLINGSTÄVLING UTANFÖR HELSINGFORS.

Sign. Olja på duk 64,5x99 cm.

I föregrunden N. Sinevrychoffs kutter Naja.