249
306969

Woldemar Toppelius

(Finland, 1858-1933)
Utropspris
800 - 1 200 EUR
9 130 - 13 700 SEK
832 - 1 250 USD
Klubbat pris
780 EUR
Woldemar Toppelius
(Finland, 1858-1933)

SOMMARLANDSKAP.

Sign. -09. Olja på skiva 36,5x49,5 cm.