250
298045

Wilho Sjöström

(Finland, 1873-1944)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 300 - 16 700 SEK
1 270 - 1 580 USD
Klubbat pris

Wilho Sjöström
(Finland, 1873-1944)

I SKOGENS DUNKEL.

Sign. Olja på duk 64x55 cm.