299
309215

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, märkt Ecole Lansac.

Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 300 - 17 000 SEK
1 040 - 1 570 USD
Klubbat pris

Kvinnoporträtt. 63x52.

Lagningar, ytsmuts, färgbortfall.