297257

298. AGNES BÖRJESON, Olja på duk, sign. Italien, och dat. -89.

Drömmen om Italien. 43x60.

Lagningar, färgbortfall, ytsmuts.

Följerätt
Nej
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.