298
297257

Agnes Börjeson

(Sverige, 1827-1900)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 500 - 28 200 SEK
2 090 - 2 610 USD
Klubbat pris
Agnes Börjeson
(Sverige, 1827-1900)

AGNES BÖRJESON, Olja på duk, sign. Italien, och dat. -89.

Drömmen om Italien. 43x60.

Lagningar, färgbortfall, ytsmuts.