298
297257
Agnes Börjeson
(1827-1900)

AGNES BÖRJESON, Olja på duk, sign. Italien, och dat. -89.

Drömmen om Italien. 43x60.

Lagningar, färgbortfall, ytsmuts.

Utropspris:

2 000 - 2 500 EUR

Klubbat pris: