298
297257

Agnes Börjeson

(Sweden, 1827-1900)
2 000 - 2 500 EUR
20 900 - 26 100 SEK
2 260 - 2 830 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.
Agnes Börjeson
(Sweden, 1827-1900)

AGNES BÖRJESON, THE DREAM OF ITALY.

Sign. Italien. -89. Oil on canvas 43x60 cm.

Lagningar, färgbortfall, ytsmuts.