299
309215

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, märkt Ecole Lansac.

Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
10 500 - 15 700 SEK
1 140 - 1 700 USD
Klubbat pris

Kvinnoporträtt. 63x52.

Lagningar, ytsmuts, färgbortfall.