301
238810

Alfred Jensen

(Tyskland, 1859-1935)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
20 900 - 31 300 SEK
2 260 - 3 390 USD
Klubbat pris
Alfred Jensen
(Tyskland, 1859-1935)

ALFRED JENSEN (TYSKLAND), olja på duk, sign.

Hamburgs hamn, 80,5 x 121.

Smärre prickar.