316
275192

Gavril Pavlovic Kondratenko

(Ryssland, 1854-1924)
Utropspris
3 500 - 4 500 EUR
40 000 - 51 400 SEK
3 690 - 4 740 USD
Klubbat pris
8 000 EUR
Gavril Pavlovic Kondratenko
(Ryssland, 1854-1924)

VINTER (KAPOIRE FÄSTNING).

Sign. Olja på duk 27x20 cm.

XVI Utställning av St. Petersburg konstnärsförening. Katalog. St. Petersburg, 1908, nr 93 (illustration).