323
301393

Nikolai Gustavovich Schilder

(Ryssland, 1828-1898)
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
114 000 - 171 000 SEK
10 500 - 15 800 USD
Klubbat pris
10 000 EUR
Nikolai Gustavovich Schilder
(Ryssland, 1828-1898)

ALEXANDER III.

Sign. Olja på duk 88,5x75 cm.