Madeleine Pyk – en samling F769
339
265935

Simeon Fedorovich Fedorov

(Ryssland, 1867-1910)
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
105 000 - 158 000 SEK
11 500 - 17 200 USD
Klubbat pris
27 000 EUR
Simeon Fedorovich Fedorov
(Ryssland, 1867-1910)

HÖSTLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 100x67 cm.