342
308861

Nikolai Aleksandrovits Yaroshenko

(Ryssland, 1846-1898)
Utropspris
3 000 - 5 000 EUR
33 800 - 56 400 SEK
3 160 - 5 270 USD
Klubbat pris
7 200 EUR
(Ryssland, 1846-1898)

KLIPPOR NÄRA KISLOVODSK.

Sign. Olja på skiva 20 x 39 cm.