343
277038

Sergei Ivanovich Vasilkovsky

(Ryssland, 1854-1917)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
68 600 - 91 400 SEK
6 320 - 8 430 USD
Klubbat pris
58 000 EUR
Sergei Ivanovich Vasilkovsky
(Ryssland, 1854-1917)

"BERGET BESCHTAU, KAUKASUS".

Sign. Olja på skiva 23,5x36 cm.