344
269122

Ivan Pavlovich Pokhitonov

(Ryssland, 1851-1924)
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
169 000 - 225 000 SEK
15 700 - 20 900 USD
Klubbat pris
14 000 EUR
Ivan Pavlovich Pokhitonov
(Ryssland, 1851-1924)

HÖSTLANDSKAP NÄRA PARIS.

Sign. Olja på pannå, 20x21,5 cm.