393
316034

TAKKRONA.

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 500 - 28 200 SEK
2 090 - 2 610 USD
Klubbat pris
1 700 EUR
TAKKRONA.

Brännförgylld krona för 24 ljus. Frankrike/Ryssland, nyrokoko, 1800-tal. Höjd 89 cm.

En ljushatt kompletterad.