394
314429

BORD.

Utropspris
1 600 - 1 800 EUR
18 100 - 20 400 SEK
1 670 - 1 880 USD
Klubbat pris
1 500 EUR
BORD.

Mahognyfanerad med intarsiainlägg. Fyra lådor. Rysk empire, 1800-talets första hälft. Diameter 87 cm, höjd 72 cm.