395
314430

STOLAR, 4 ST.

Utropspris
1 500 - 1 700 EUR
17 100 - 19 400 SEK
1 560 - 1 770 USD
Klubbat pris
1 300 EUR
STOLAR, 4 ST.

Mahognyfanerade, mässingslister och -beslag. Stoppade. Ryssland, Jacobstil, 1800-talets andra hälft.