438
280304

ST. ANNA ORDEN II KLASS.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 060 - 11 300 SEK
835 - 1 040 USD
Klubbat pris
2 300 EUR
ST. ANNA ORDEN II KLASS.

56 guld, emalj. Stämplad AK och dubbelhövdad örn. St. Petersburg 1880-tal. Ø 43 mm. Vikt ca 17 g. Ordensbandets bredd 44 mm.