439
297552

TACKSAMHETSMEDALJ.

Utropspris
200 - 300 EUR
2 290 - 3 440 SEK
209 - 314 USD
Klubbat pris
300 EUR
TACKSAMHETSMEDALJ.

Silver, rödvitt band. Tsar Nikolai II i profil. Ryssland 1900-tal. Ø 5 cm, vikt 58 g.

Slitage.

Proveniens

Beviljat fältväbel David Oikarinen, Uleåborgs 4:de skarpskyttebataljon.