488
315492

SILVERTALLRIKAR, 12 st, sterling silver. Lantz Stockholm 1973. Sammanlagd vikt ca 8,9 kg.

Utropspris
5 500 - 6 500 EUR
62 300 - 73 600 SEK
5 740 - 6 780 USD
Klubbat pris

Mått 27 x 27 cm.

Bruksslitage, små repor.