503
315668

BYRÅ, Italien sent 1700-tal.

Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
45 300 - 56 700 SEK
4 170 - 5 220 USD
Klubbat pris
BYRÅ, Italien sent 1700-tal.

Rikligt dekorerad med intarsia. Fanerad med olika träslag. Tre lådor. L 114, h 87, b 51.

Skador, torrsprickor, maskstunget. Renoverad och kompletterad.