504
315660

VITRINSKÅP.

Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 000 - 45 300 SEK
3 130 - 4 170 USD
Klubbat pris
VITRINSKÅP.

Ekstomme, fanerad med valnöt. Bronsbeslag. Holland, 1700-tal. Bredd 157 cm, djup 46 cm, höjd 240 cm.