529
315598

AMPEL, med sex ljusarmar, empire, 1800-talets början. H 76.

Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
31 400 - 41 900 SEK
3 410 - 4 540 USD
Klubbat pris

Brännförgylld. Diam. 44.

Bruksslitage.