532
315616

SPEGELLAMPETT.

Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 300 - 16 900 SEK
1 050 - 1 580 USD
Klubbat pris
950 EUR
SPEGELLAMPETT.

Ljusarm för två ljus. Förgylld och bronserad. Rektangulär form med urna som krön. Gustaviansk, 1700-tal. Höjd 87 cm, bredd 49 cm.