356290

SKRIVSKÅP.

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 700 - 28 300 SEK
2 090 - 2 610 USD
Klubbat pris
1 900 EUR
SKRIVSKÅP.

I två delar. Ek, mässingsbeslag och delvis förgyllda sniderier. Rokoko, Mellaneuropa, 1700-tal. Bredd 123 cm, höjd 205 cm och djup 89 cm.