356298

SERVERINGSSKÅP.

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
16 900 - 22 500 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
SERVERINGSSKÅP.

Mahognyfanerad med svarta trälister. Jalusier, speglar, hyllor och lådor. Ryssland, 1800-talets början. Bredd 134 cm, höjd 184 cm och djup 70 cm.