101
371690

Helmi Biese

(Finland, 1867-1933)
Utropspris
7 000 - 10 000 EUR
79 300 - 113 000 SEK
7 300 - 10 400 USD
Klubbat pris
6 000 EUR
Helmi Biese
(Finland, 1867-1933)

UTSIKT FRÅN BRUNNSPARKEN.

Sign. 1923. Olja på skiva 84x100 cm.