102
355732
Ragnar Ungern
(Finland, 1885-1955)
Ragnar ungern, hÖst.
Ragnar ungern, hÖst.
Ragnar ungern, hÖst.
Ragnar ungern, hÖst.

HÖST.

Sign. 1949-50. Olja på skiva 42x42 cm.

Utropspris:

2 500 - 3 000 EUR

Klubbat pris:
3 600 EUR
Övrigt

A tergo målning.