104
347058
Arvid Liljelund
(Finland, 1844-1899)
Arvid liljelund, "flit (vid kvÄllslampan)".

"FLIT (VID KVÄLLSLAMPAN)".

Sign. Olja på duk 51,5x42,5 cm.

Utropspris:

8 000 - 10 000 EUR

Klubbat pris:
15 000 EUR

Marianne Koskimies-Envall, nr. 251.

Övrigt

Utförd 1896.