104
347058

Arvid Liljelund

(Finland, 1844-1899)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
90 600 - 113 000 SEK
8 350 - 10 400 USD
Klubbat pris
15 000 EUR
Arvid Liljelund
(Finland, 1844-1899)

"FLIT (VID KVÄLLSLAMPAN)".

Sign. Olja på duk 51,5x42,5 cm.

Marianne Koskimies-Envall, nr. 251.

Utförd 1896.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

102. Cartier, Tank Américaine, ca 2003.
Utropspris
38 000 - 42 000 SEK
Budhistorik
42 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK