104
347058

Arvid Liljelund

(Finland, 1844-1899)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
82 600 - 103 000 SEK
9 150 - 11 400 USD
Klubbat pris
15 000 EUR
Arvid Liljelund
(Finland, 1844-1899)

"FLIT (VID KVÄLLSLAMPAN)".

Sign. Olja på duk 51,5x42,5 cm.

Marianne Koskimies-Envall, nr. 251.

Utförd 1896.