Madeleine Pyk – en samling F769
143
371375

Sigfrid August Keinänen

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
12 600 - 15 800 SEK
1 370 - 1 720 USD
Klubbat pris
2 300 EUR
Sigfrid August Keinänen
(Finland, 1841-1914)

SOMMAR VID TORPET.

Sign. -91. Olja på duk, uppfodrad på skiva 31x36 cm.