144
283325

Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
7 000 - 8 000 EUR
79 300 - 90 600 SEK
7 300 - 8 350 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

KUSTLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 35,5x59 cm.