145
344582

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
90 200 - 113 000 SEK
8 350 - 10 400 USD
Klubbat pris
5 200 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

LÖNNBRÄNNERI I LOVISA SKÄRGÅRD.

Sign. -73. Olja på duk 73x62 cm.

Tilläggslista

Titeln har ändrats.