154
347548

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
52 400 - 73 300 SEK
5 680 - 7 950 USD
Klubbat pris
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

BYSCEN.

Sign. 1883. Olja på skiva 26x36 cm.