250
350683

Erik Abrahamsson

(Sverige, 1871-1907)
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
10 500 - 12 600 SEK
1 140 - 1 360 USD
Klubbat pris
900 EUR
Erik Abrahamsson
(Sverige, 1871-1907)

SEGELBÅTAR I ÅLÄNDSK SKÄRGÅRD.

Sign. Olja på duk 44x69 cm.