251
361346

Georg Fischhof

(Österrike, 1859-1914)
Utropspris
800 - 1 200 EUR
9 060 - 13 600 SEK
835 - 1 250 USD
Klubbat pris
700 EUR
Georg Fischhof
(Österrike, 1859-1914)

FISKARE.

Sign. J. Claiton. Olja på duk 37x58 cm.