252
367975

Theodor Billing

(Sverige, 1817-1892)
Utropspris
2 500 - 3 500 EUR
28 300 - 39 700 SEK
2 610 - 3 650 USD
Klubbat pris
1 800 EUR
Theodor Billing
(Sverige, 1817-1892)

SOMMARLANDSKAP.

Sign. -76. Olja på duk 90x133 cm.