254
371378

Alfred De Breanski

(Storbritannien, 1852-1928)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 600 - 17 000 SEK
1 250 - 1 570 USD
Klubbat pris
1 300 EUR
Alfred De Breanski
(Storbritannien, 1852-1928)

"VINTER I SKOGEN, NÄRA PARIS".

Sign. Olja på duk 50x40 cm.