255
370609

Francis Muschamp

(Storbritannien, 1865-1929)
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
10 500 - 15 700 SEK
1 140 - 1 700 USD
Klubbat pris
Francis Muschamp
(Storbritannien, 1865-1929)

FRANCIS MUSCHAMP, olja på duk, signerad och daterad 1881.

Forsen. 90x72 cm.

Färgbortfall, ytsmuts.