279
371379

Alexander Antonovich Rizzoni

(Ryssland, 1836-1902)
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
19 000 - 23 200 SEK
2 060 - 2 520 USD
Klubbat pris
3 000 EUR
Alexander Antonovich Rizzoni
(Ryssland, 1836-1902)

NUNNA.

Sign. Rom 1900. Olja på duk 22,5x16,5 cm.