280
359458

Alexander Antonovich Rizzoni

(Ryssland, 1836-1902)
Utropspris
8 000 - 1 000 EUR
90 600 - 11 300 SEK
8 350 - 1 040 USD
Klubbat pris
Alexander Antonovich Rizzoni
(Ryssland, 1836-1902)

FLICKA MED BLOMMOR I HÅRET.

Sign. RIM (Rom), otydl. dat. Olja på pannå 23x14 cm.