281
358316

Stepan Feodorovich Alexandrovski

(Ryssland, 1842-1906)
Utropspris
3 000 - 5 000 EUR
31 400 - 52 400 SEK
3 410 - 5 680 USD
Klubbat pris
(Ryssland, 1842-1906)

STEPAN FEODOROVICH ALEXANDROVSKI, akvarell och gouache, signerad.

Zinaida Yusupova. 34x28 cm.

Gulnad, fläckar, smuts, skador.