285
303719

Arseny Ivanovich Meschersky

(Ryssland, 1834-1902)
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
126 000 - 158 000 SEK
13 700 - 17 200 USD
Klubbat pris
Arseny Ivanovich Meschersky
(Ryssland, 1834-1902)

SKUMMANDE FORS.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva 37x60 cm.