287
248379

Fedor Karlovich Burkhardt

(Ryssland, 1854-1918)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
31 400 - 41 900 SEK
3 410 - 4 540 USD
Klubbat pris
9 200 EUR
Fedor Karlovich Burkhardt
(Ryssland, 1854-1918)

FLODLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 45x67 cm.