332
368026

KAFFEKANNA.

Utropspris
300 - 400 EUR
3 160 - 4 220 SEK
343 - 458 USD
Klubbat pris
300 EUR
KAFFEKANNA.

Porslin. Vit med slitna förgyllningar. Gardner, Ryssland. Sekelskifte 1800-1900. Höjd 21 cm.

Kantnagg.