357
357875

BRICKA, 84 silver. Stämplad ви Moskva. Kontrollmästare Andrei Kowalskij 1827-56. Vikt ca 700 g.

Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
12 600 - 15 700 SEK
1 360 - 1 700 USD
Klubbat pris

Längd 44 cm.

Bruksslitage.