357
357875

BRICKA, 84 silver. Stämplad ви Moskva. Kontrollmästare Andrei Kowalskij 1827-56. Vikt ca 700 g.

Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 800 - 17 200 SEK
1 260 - 1 570 USD
Klubbat pris

Längd 44 cm.

Bruksslitage.